IDS-3221W Panel Mount Monitor
Images are representations only.
IDS-3221W Panel Mount Monitor
Brand:
Advantech Co., Ltd.
Add to Quote
Request Information
Favorite
Email a Friend
Product Details
21.5" Full HD, 1920 x 1080, VGA/DVI/HDMI interface, Panel Mount Monitor.
Features
21.5" Full HD 1920 x 1080 LCD panel with LED backlight for 20% power saving and environmental protection.
0 ~ 45° C range operating temperature.
5-wire resistive touchscreen or 3 mm tempered protected glass.
USB touch interface.
Flexible signal interface: VGA, DVI & optional HDMI.
Integrated bracket for easy installation.
Versatile mounting methods for front mounting and VESA mounting.
Anti-Reflective surface treatment for sunlight readable enhancement (optional).
Close
Documentation
Documentation
Search
Document
Advantech IDS-3221W Panel Mount Monitor Document
pdf
303 KB
IDS 3221W