WA-HT1051W Operator HMI
Images are representations only.
WA-HT1051W Operator HMI
Brand:
Advantech Co., Ltd.
Add to Quote
Request Information
Favorite
Email a Friend
Product Details
10.5" TFT LCD Windows-based Thin Client Terminal with WebAccess/HMI Runtime.
Features
Industrial 6.5"~21.5" TFT LCD Panel with 50K Lifetime LED backlight.