FWA-3230A/B 1U Rackmount Network Appliance
Images are representations only.
Brand:
Advantech Co., Ltd.
Add to Quote
Request Information
Favorite
Email a Friend
Product Details
Features
Six 10/100/1000 Mbps LAN on Board with up to 3 bypass segments.
Two 2.5" SATA HDDs / SSDs or 1x 3.5" HDD.
Up to two Advantech Network Mezzanine Cards (NMCs).
IPMI2.0 compliant Remote Management (optional).
Close
Documentation
Documentation
Search
Document
Advantech FWA-3230A/B 1U Rackmount Network Appliance Document
pdf
546 KB
FWA 3230A B