PPC-4150W All-in-one Intel Atom
Images are representations only.
Brand:
Advantech Co., Ltd.
Add to Quote
Request Information
Favorite
Email a Friend
Product Details
15.6" Fanless Wide Screen Panel PC with Intel Atom D2550 Processor.
Features
15.6" TFT WXGA LED entirely flat panel with Projected capacitive multi-touch screen.
Fanless design and low power consumption.
Supports one internal SATA 2.5" HDD and 1 x mSATA socket.
PCI or PCIe expansion support.
Adjust RS-232/422/485 through BIOS.
Automatic data flow control over RS-485.
Wide Range DC 12~30V support.
One right side USB port.
Front panel compliant with IP65.
Close
Documentation
Documentation
Search
Document
Advantech PPC-4150W All-in-one Intel Atom Document
pdf
492 KB
PPC 4150W