PPC-4211W All-in-one Intel Core i
Images are representations only.
Brand:
Advantech Co., Ltd.
Add to Quote
Request Information
Favorite
Email a Friend
Product Details
21.5" Fanless Wide Screen Panel PC with 4th Gen.Intel Core i5/i3 Processor.
Features
21.5" Full HD entirely flat panel with Projected capacitive touchscreen.
High perofrmance Intel Core i CPU with Fanless design.
Optional 2nd SATA 2.5" HDD bay.
PCIe x4 / x1 or PCI expansion support.
Automatic data flow control over RS-485.
Wide Range DC 12-32V support.
Dual Gigabit ethernet, support IEEE1588.
3 x Independent display.
Close
Documentation
Documentation
Search
Document
Advantech PPC-4211W All-in-one Intel Core i Document
pdf
451 KB
PPC 4211W